Kontakt

Ak chcete pridať komentár, názor alebo otázku k niektorému článku alebo príspevku, kliknite na príslušný odkaz, alebo použite formulár na pridanie komentára pod daným príspevkom alebo článkom. Aby ste mohli písať komentáre, musíte mať vytvorené konto a byť prihlásení. Vytvorenie konta je bezplatné a trvá iba niekoľko sekúnd.

Ak máte otázky, komentáre, nápady, názory, rady alebo čokoľvek, čo sa nejako týka podnikania, píšte prosím do diskusného fóra. Určite sa tam nájdu ľudia, ktorí si s vami na danú tému radi podiskutujú, prípadne poradia alebo odpovedia na vaše otázky. Taktiež vy môžete reagovať a odpovedať na otázky a príspevky druhých. Ak mi to dovolia moje časové možnosti, budem s vami vo fóre komunikovať aj ja sám.

V prípade, že chcete nechať nejaký odkaz ohľadom týchto stránok mne, ich majiteľovi, ak máte návrh na spoluprácu, otázky o mojich produktoch a službách, použite tento kontaktný formulár.

Prosím, nepoužívajte tento kontaktný formulár na zasielanie otázok o podnikaní! Nie je, žiaľ, v mojich silách na všetko odpovedať. Na tento účel použite diskusné fórum, alebo píšte komentáre k jednotlivým článkom a príspevkom, ako je to popísané vyššie na tejto stránke. Ostatní používatelia týchto stránok vám určite radi poradia alebo si s vami podiskutujú na danú tému. Ak mi to dovolia moje časové možnosti, budem s vami vo fóre komunikovať aj ja sám.

Ďakujem za vašu priazeň.

Pavol Varhaník