Vyhlásenie správcu vkladu - vzor

Vyhlásenie správcu vkladu

Dolupodpísaný Meno Priezvisko, bytom 012 34 Bratislava, Ulica 1, nar. nar. 1.1.1970, ako správca vkladu podľa § 60 ods. 1 Obchodného zákonníka a článku 6 ods. 5 Spoločenskej zmluvy o založení spoločnosti Názov Firmy, s.r.o. vyhlasujem, že zakladajúci spoločníci spoločnosti Názov Firmy, s.r.o. splatili pred zápisom do obchodného registra svoje peňažné vklady nasledovne:

1. Meno Priezvisko, bytom 012 34 Bratislava, Ulica 1 svoj peňažný vklad vo výške 2500 eur odovzdal správcovi vkladu v súlade s ustanoveniami spoločenskej zmluvy, t.j. ku dňu podania návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra splatil v plnej výške 2500 eur.

2. Meno2 Priezvisko2, bytom 543 21 Bratislava, Ulica 2 svoj peňažný vklad vo výške 2500 eur odovzdal správcovi vkladu v súlade s ustanoveniami spoločenskej zmluvy, t.j. ku dňu podania návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra splatil v plnej výške 2500 eur.

V Bratislave dňa............

Meno Priezvisko..............................

Odoberajte najnovšie články a videá o podnikaní emailom!

Komentáre

Vklad do s.r.o.

Chcel by som sa spytat k tejto teme, ci spravca vkladu, potom vklad od spolocnikov ulozi na bankovy ucet?
je mozne tento vklad pouzit hned na nakup nejakeho majetku?

Vklad

Správca vkladu odovzdá vklady spoločnosti. Buďto to vloží na účet, alebo do pokladne, alebo nejakým iným spôsobom odovzdá, zákon neurčuje ako. Vklady spoločníkov môže firma použiť na svoje podnikanie, teda aj na nákup nejakého majetku.

Vyhlasenie spravcu vkladu

Prosim Vas upravite mi vyhlasenie spravcu vkladu v pripade ze zakladam firmu sam, ze som jediny spravca, ze mam zakladatelsku listinu? Dakujem pekne.

Vyhlasenie spravcu vkladu

Namiesto "zakladajúci spoločníci .. splatili .. svoje peňažné vklady" napíšete "zakladajúci spoločník .. splatil .. svoj peňažný vklad" a vynecháte bod 2.

jediny spoločník a spravca vkladu

Ak je jediny spolocnik a aj spravca vkladu musi penazne prostriedky vlozit na ucet alebo ich moze vlozit do pokladne a obratom pouzit?

Ďakujem.

zmena sidla s.r.o

prosim Vas, čo je nutne k zmene sidla s.r.o. pýtam sa preto lebo v buducnosti s tým musim počítat.ďakujem v.

Re: Vyhlásenie správcu vkladu - vzor

Chcel by som sa ešte opýtať, či ako jediný zakladateľ sro a správca vkladu overujem vyhlásenie o vklade u notára, alebo ako to vlastne je, potrebujem to niekde overiť, ked som sám správca vkladu?
Ďakujem

Dôležité: Dodržujte tieto pravidlá písania príspevkov a komentárov!