Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Chcem začať podnikať – mám živnosť, priestory, auto

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  niekto123 pred 4 rokmi, 1 mesiacom.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
 • Autor
  Príspevky
 • #21708

  Dobrý deň.
  Chcela by som začať podnikať.Mám otvorenú živnosť aj vlastné priestory,ktoré by sa dali použiť ako sklad aj kancelária.Skúsenosti síce nemám,ale veľkú chuť pracovať áno.Mám vlastné auto,bývam v Bratislave.Hľadám niekoho,kto by mal dobrý nápad ako a s čím začať.Môžem sa aj pridať k niekomu,kto by potreboval zodpoveného a spoľahlivého spolupracovníka.Mám 46 rokov a rozličné pracovné skúsenosti.Prípadne aj počiatočný finančný vklad.Som ochotná sa učiť aj nové veci a prispôsobiť sa.

  #26061

  Anonymný

  Pozrite si napríklad aj témy V čom podnikať? a Nápady na podnikanie – v čom podnikať. Možno tam nájdete nejakú inšpiráciu.

  #26207

  Michael
  Participant

  Dobrý deň.
  Moje meno je Michal Varga a zaujala ma Vaša ponuka lebo ja mám kopu nápadov na podnikanie ale chýba mi počiatočný kapitál na ich realizovanie.
  Ak máte záujem prosím kontaktujte ma na e-mail adrese : michal.varga.england@gmail.com
  Spolu by sme mohli realizovať sen každého podnikateľa byť finačne nezávislý…

  #29439

  niekto123
  Participant

  dobry den
  ak je to aktualne ozvite sa mi prosim emailm236@gmail.com

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.Ďakujeme za pochopenie.