Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Obchod s oblecenim? – outlet, novy butik

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  mc19 pred 5 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)
  • Autor

mc19
    Participant

Zdravim,

rusim moj internetovy obchod a ostali mi veci. Ide o znackove veci, velmi pekne. Su sice drahsie, no kedze uz pojde o outlet dam to za velmi vyhodnu cenu. Popripade mozem previest celu spolocnost – da sa tym usetrit kopec nakladov. Moja firma nie je nijak zatazena ma vsetky uctovne uzavierky a danove priznania a vsetku uctovnu dokumentaciu – ide o velmi seriozne jednanie a preto prosim o take aj z Vasej strany. Som ochotny aj pomoct zacinajucemu podnikatelovi. Dovod mojho predaja je casova zaneprazdnenost a zaciatok podnikania v inej sfere. Viac informacii mailom. matejcerbak@yahoo.com

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.Ďakujeme za pochopenie.