Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Katka12 pred 3 týždňami, 1 dňom.

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)
  • Autor

Katka12
    Participant

Dobry den p. Varhanik, mohla by som Vas poprosit o radu? Ako zena na materskej sa venujem vyrabaniu hackovanych veci. Zatial som ich len darovala po rodine a predala znamym. Teraz som vsak bola pozvaná predavat na dizajnovy trh nakolko aa im paci moja značka. Zatial si ale nechcem zakladat zivnost lebo ak sa mi nebude darit s predajom pride mi to zbytocne. Staci mi uplatnit si prilezitostny prijem? Mozem tam mat oznacenie mojej znacky? Akym sposobom mam davat potvrdenia kupcom? Staci vyplneny paragon a ten mam potom dat do danoveho priznania? Prosim poradite mi lebo ja som v tomto smere uplny analfabet a neviem na koho sa mam obratit.

Dakujem

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.Ďakujeme za pochopenie.