Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada s.r.o. čo všetko môžem dať do odpisu

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Ludmila13 pred 3 mesiacmi, 4 týždňami.

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)
  • Autor

Ludmila13
    Participant

Dobrý . Chcela by som sa spýtať. Mám s.r.o. 7 mesiacov a mám aj ekonomku ktorá má zatiaľ vôbec nič nepýtala. Myslím čo sa týka dokladov od nakúpeného tovaru ani žiadne blocky ani tovarove uzávierky. Ja som ich ani nerobila keďže som nevedela ze to treba . Ale hlavne mám s.r.o. pohostinstvo a ja som aj konateľ aj zamestnanec . Chcem sa spýtať či sa dať do odpisu napr. Televízor keďže sa mi pokazil ten čo tam bol pôvodne a ako to vlastne funguje napríklad ak si kúpim sedenie na terasu či tiež to môžem dať do odpisu a v akej cenovej relacii. Ďakujem pekne za skorú odpoveď.

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.Ďakujeme za pochopenie.